Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

Aluprof Aluminium Systems

Aluprof SA patrí do kapitálovej skupiny Grupa Kęty SA. Firma je jedným z popredných výrobcov hliníkových systémov v Európe. Svoje pobočky má v mnohých európskych krajinách a tiež v Spojených štátoch. Vďaka viac než šedesátiletým skúsenostiam má firma Aluprof SA viac ako 1300 stálych klientov. Ročné príjmy z predaja Aluprof SA činí asi 385 mil. Eur. Export predstavuje asi 40% celkového predaja. 

Aluprof SA predáva svoje riešenia do väčšiny európskych krajín a tiež do Spojených štátov. Firma má obchodné zastúpenie a distribučné centrá na území celej Európy: v Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Holandsku, Česku, Rumunsku, Maďarsku, na Ukrajine a tiež v USA. Na zahraničných trhoch je firma Aluprof vnímaná ako veľký a dôveryhodný partner, čo sa prejavuje systematicky rastúcim exportným predajom. Vysoko kvalitné architektonické systémy z Poľska nachádzajú odberateľa na úplne nových trhoch, ako sú: Estónsko, Azerbajdžan, Gruzínsko, Spojené arabské emiráty. Chcete sa dozvedieť viac?

Aluprof Aluminium Systems

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.