Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

moderna

Najväčšie a najmodernejšie logisticko-nárezové centrum parapetných dosiek v strednej Európe. Klientom garantujeme profesionálnosť, vysokú kvalitu našich produktov a mnohoročné skúsenosti na Slovensku i v zahraničí.

Na trhu stabilne pôsobíme už od roku 1997. Od začiatku našej činnosti sme zameraní na predaj a narezávanie parapetných dosiek, postupne sme našu činnosť rozšírili o výrobu klampiarskych produktov.

Centrum sa nachádza v logistickom parku pri Senci, kde sa na ploche až 5 500 m2 rozprestierajú moderné skladové a výrobné priestory. Chcete sa dozvedieť viac?

moderna

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.