Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

NORDIA

Firma NORDIA vznikla vjanuári 1995 zápisom do obchodného registra okresného súdu v Žiline. Majiteľmi a konateľmi s rovnakými majetkovými vkladmi a právami sú Ing. Miroslav Oravec a Dalibor Oravec. Zámerom na založenie firmy bolo, po predchádzajúcom prieskume na trhu, ponúknuť zákazníkom kvalitné výrobky rolovacej techniky za prijateľnú cenu s dôrazom na razantné využitie elektroniky. Firma od augusta 2006 sídli vo vlastných priestoroch v Ružomberku ul. Textilná 23 (areál Texicomu). Nové, moderné priestory spolu s novou technológiou umožňujú nielen zvýšenie kapacity výroby ale aj kvality produktov: V nových administratívnych priestoroch o rozlohe 810 m2 Vás privítajú naši obchodní zástupcovia, ktorí Vám pomôžu vyriešiť Vaše požiadavky. Chcete sa dozvedieť viac?

NORDIA

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.