Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

Noves® Hasau GROUP

NOVES okná, a.s. zúročuje dvadsaťročné skúsenosti s výrobou plastových a hliníkových okien a dverí. Patríme medzi najvýznamnejšie slovenské subjekty v oblasti výroby a dodávok okien a dverí na najvyššej profesionálnej úrovni. Súčasne s rastom firmy rozširujeme sortiment výrobkov. V súčasnej dobe vyrábame plastové okná, dvere a ostatné výrobky zo špičkových nemeckých profilov Aluplast, Kommerling, VEKA a  hliníkové okná, dvere, fasádne systémy z belgických systémov Aliplast. Práve firma Aliplast patrí medzi hlavného dodávateľa hliníkových profilov. V našej ponuke sú aj systémy pre hliníkové výrobky z profilov Schüco. Chcete sa dozvedieť viac?

Noves® Hasau GROUP

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.