Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

Chatky Bystrá

Nové chaty Bystrá sú už dokončené a vyzerajú úžasne.
 
Pri montáži plastových okien a dverí od firmy KOMMERLING AD76, resp. portálu KOMMERLING HST sme si užili veľa zábavy. Montáž prebehla veľmi hladko a podarilo sa nám dokončiť projekt podľa harmonogramu.Nové chaty Bystrá sú už dokončené a vyzerajú úžasne.
 
Pri montáži plastových okien a dverí od firmy KOMMERLING AD76, resp. portálu KOMMERLING HST sme si užili veľa zábavy. Montáž prebehla veľmi hladko a podarilo sa nám dokončiť projekt podľa harmonogramu.
Chatky BystráChatky BystráChatky BystráChatky BystráChatky BystráChatky BystráChatky BystráChatky BystráChatky Bystrá

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.