Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

Novostavba Bratislava

Naša ďalšia realizácia montáže okien a dverí na novostavbe rodinného domu v Bratislave. Farba ANTRAZIT. Okná Aluplast IDEAL 5000 + 3-sklo TGi Ug=0,7. Vchodové dvere Aluplast IDEAL 4000 + GAVA HPL 763 hr. 36 mm, jadro F, madlo 1000 + HST PORTAL. Balkónové dvere sú s nízkym prahom, spravená tiež predpríprava na externé žalúzie Z-90. 

Novostavba BratislavaNovostavba BratislavaNovostavba BratislavaNovostavba BratislavaNovostavba BratislavaNovostavba Bratislava

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.