Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

aliplast aluminium system

Spoločnosť Aliplast Aluminium Systems Belgium od roku 1984 stojí za inováciou, dizajnom, technickými zručnosťami a kvalitou výrobkov. Týmto spôsobom sme vyrástli v jedného z najväčších medzinárodných hráčov v hliníkových systémoch . V centre excelentnosti Aliplast v Lokerene 320 profesionálov každý deň pracuje na vývoji a výrobe hliníkových okien a dverí , interiérových dverí , posuvných dverí , skladacích priečok , zimných záhrad, obkladov , záclonových stien , čistenia a ďalších vecí .

Spoločnosť Aliplast Aluminium Systems Belgium uvidela svoje prvé svetlo v roku 1984 a v posledných rokoch sa rozrástla na jedného z najdôležitejších hráčov na medzinárodnom trhu vo výrobe a vývoji hliníkových systémov pre okná, dvere, verandy, posuvné systémy a záclonové steny. Veľkú dôležitosť prikladáme inovácii, dizajnu, technickej spôsobilosti a kvalite výrobkov. Chcete sa dozvedieť viac?

Spoločnosť Aliplast Aluminium Systems Belgium od roku 1984 stojí za inováciou, dizajnom, technickými zručnosťami a kvalitou výrobkov. Týmto spôsobom sme vyrástli v jedného z najväčších medzinárodných hráčov v hliníkových systémoch . V centre excelentnosti Aliplast v Lokerene 320 profesionálov každý deň pracuje na vývoji a výrobe hliníkových okien a dverí , interiérových dverí , posuvných dverí , skladacích priečok , zimných záhrad , obkladov , záclonových stien , čistenia a ďalších vecí .
 
Spoločnosť Aliplast Aluminium Systems Belgium uvidela svoje prvé svetlo v roku 1984 a v posledných rokoch sa rozrástla na jedného z najdôležitejších hráčov na medzinárodnom trhu vo výrobe a vývoji hliníkových systémov pre okná, dvere, verandy, posuvné systémy a záclonové steny. Veľkú dôležitosť prikladáme inovácii, dizajnu, technickej spôsobilosti a kvalite výrobkov.
aliplast aluminium system

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.