Poradíme Vám s výberom!

Pri výbere nových okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií. Spojíme sa s Vami a pomôžeme s výberom. Následne Vám pošleme aj našu cenovú ponuku.
Menšie zákazky realizujeme v rámci Bratislavského kraja, väčšie zákazky po celom Slovensku.

Gretsch-Unitas

Skupina Gretsch-Unitas Group je jednýmz popredných dodávateľov okennej a dverovej techniky, automatických vstupných systémov a systémov riadenia budov. Vyrába a distribuuje architektonický hardvér, zámky a systémy zamykania a kontroly prístupu značiek GU, BKS, FERCO a ela-soft.

Otváranie, premiestňovanie, zatváranie, zamykanie, zabezpečenie - skupina Gretsch-Unitas ponúka „zabezpečovaciu technológiu pre vás“ so svojím dokonale zodpovedajúcim kompletným sortimentom výrobkov. Silné stránky skupiny GU nestoja samy - vzájomne sa dopĺňajú. Spoločne predstavujú hodnoty značky spoločnosti Gretsch-Unitas - jadra zabezpečovacieho technologického systému. Chcete sa dozvedieť viac?

Gretsch-Unitas

Ako si vybrať nové plastové alebo hliníkové okná a dvere?

Pri výbere okien je potrebné zohľadniť veľa kritérií, preto je najjednoduchšie rovno sa poradiť s odborníkmi. Sme tu pre Vás!

1. Vyplňte formulár

Uveďte základné informácie o Vašich požiadavkách a ozveme sa Vám.

Poradíme Vám!

2. Konzultácia

Spojíme sa s Vami a prejdeme si Vaše požiadavky a predstavy a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie. Tiež Vám vypracujeme cenovú ponuku.

3. Realizácia

Keď sa rozhodnete pre okná od nás, spíšeme zmluvu, náš pracovník príde presne zamerať otvory pre nové okná, vyrobíme ich, namontujeme a ekologicky zlikvidujeme staré okná.